Contact

Transportschroeven- en machinefabriek Van Beek B.V.

Christiaan Huygensweg 20
Bedrijventerrein Metal Valley 230
5151 DN Drunen
Nederland

T +31 (0)416 37 52 25
E info@van-beek.nl
KvK 18109132
BTW NL005523485B02

Oplaadpunt voor elektrische auto’s beschikbaar

Servicenummer: +31 (0)6 5328 7258 (24/7 bereikbaar)

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Contactpersonen

Neem contact op met Bas Boerboom voor schroeftransporteurs, schroeven en schroefwarmtewisselaars

Bas Boerboom

Sales Engineer

boerboom@van-beek.nl
+31 (0)416 37 52 25
Schroeftransporteurs | Schroeven | Schroefwarmtewisselaars
Neem contact op met Joram van der Heijden voor schroeftransporteurs, eierschalendrogers en stikstofkoelers

Joram van der Heijden

Sales Engineer

vanderheijden@van-beek.nl
+31 (0)416 37 52 25
Schroeftransporteurs | Eierschalendrogers | Stikstofkoelers
Neem contact op met Roel Kneepkens voor schroeftransporteurs en bulkwagenvullers

Roel Kneepkens

Sales Engineer

kneepkens@van-beek.nl
+31 (0)416 37 52 25
Schroeftransporteurs | Bulkwagenvullers
Neem contact op met Peter Verhoeven voor schroeftransporteurs en container/liner vulschroeven

Peter Verhoeven

Sales Engineer

verhoeven@van-beek.nl
+31 (0)416 37 52 25
Schroeftransporteurs | Container/liner vulschroeven
Neem contact op met Dunja Theunissen voor verkoop binnendienst en schroeven

Dunja Theunissen

Internal Sales

theunissen@van-beek.nl
+31 (0)416 37 52 25
Schroeven
Neem contact op met Birgit Klerkx-Schumacher voor marketing

Birgit Klerkx-Schumacher

Sales Support and Marketing

klerkx@van-beek.nl
+31 (0)416 37 52 25
Neem contact op met Téan van Horssen voor service en after sales

Téan van Horssen

Service and After sales

vanhorssen@van-beek.nl
+31 (0)416 37 52 25 | +31 (0)6 53 28 72 58
Service | Spare parts
Neem contact op met Mike Reijmer voor service, after sales, schroeven en spare parts

Mike Reijmer

Service and After sales

reijmer@van-beek.nl
+31 (0)416 37 52 25
Spare parts | Service

Op de hoogte blijven van het laatste nieuws & projecten?

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
© 2021 Transportschroeven- en machinefabriek Van Beek B.V. | Algemene voorwaarden | Privacyverklaring | Cookieverklaring